# misja herion

 

Przyspieszenie i zabezpieczenie strategicznych procesów
szybko rozwijających się przedsiębiorstw.

 

Dopasowanie nowoczesnych, inteligentnych
i zautomatyzowanych technologii IT
do indywidualnych modelów i potrzeb
biznesowych naszych klientów.

 

Nasze usługi

# nasza historia

Jesteśmy zespołem inżynierów, informatyków budujących z pasją wydajne systemy i rozwiązania IT. Podejmujemy wyzwania przyspieszające i zabezpieczające procesy biznesowe powiązane z IT technologiami. Podejmując współpracę odwdzięczamy się profesjonalnym doradztwem, wysoką jakością usług, wymianą wiedzy, pozytywnym nastrojem oraz doborem rozwiązań w korzystnych dla naszych klientów cenach.

 

# jak pracujemy?

Pracujemy w systemie ciągłego doskonalenia, co daje nam możliwości elastycznego cenowo podejścia do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Dostarczamy rozwiązań informatycznych na miarę potrzeb i możliwości budżetu małych i średnich organizacji.

Do współpracy z naszymi klientami kierujemy wysoko certyfikowanych ekspertów, doświadczony inżynierów oraz specjalistów IT. Ciągle szkolimy naszą kadrę techniczną w systemie  ciągłego doskonalenia i podnoszenia kwalifikacji zawodowych oraz komunikacyjnych. Do pomocy w rozwiązywaniu stałych i rutynowych zadań informatycznych zatrudniamy techników, którzy pogłębiają swoje profesjonalne umiejętności w naszej organizacji pomagając ekspertom i specjalistom w realizacji zawansowanych projektów.

  # czego możesz od nas oczekiwać?

  Profesjonalizmu & Doświadczenia

  Od 2001 roku wdrażamy technologie informatyczne do firm i instytucji. Zdobywaliśmy doświadczenie dopasowywując rozwiązania hardwerowe i softwerowe do wymogów czasu i zróżnicowanych potrzeb klientów.

  Dyspozycyjności & Elastyczność

  Dzięki nowoczesnym technologiom i internetowi oraz oprogramowaniu umieszczonemu na serwerach w chmurze możemy świadczyć usługi informatyczne w dowolnym czasie i z dowolnego miejsca.

  Zorganizowanej współpracy

  Z łatwością możemy synchronizować się z Twoimi procesem biznesowym tak, aby w najkrótszym i najbardziej dogodnym czasie wykonać dla Ciebie wartościowe usługi bez narażenia Cię na przestoje.

  Gwarancji Satysfakcji

  Do wszystkich usług o otwartym celu dajemy naszym klientom możliwość korzystania ze wsparcia technicznego bezpłatnie przez 1 miesiąc.

  • Przyspieszanie systemów IT 90% 90%
  • Zabezpieczanie systemów IT 80% 80%
  • Administracja infrastrukturą IT 70% 70%
  • Zapobieganie awariom IT technologiom 90% 90%
  • Naprawa IT technologii 80% 80%
  • Odzyskiwanie danych 60% 60%

  # rozpoczynając współpracę powiedz nam o…

  • wizji rozwoju Twojej firmy i wyzwaniach,
  • problemach technicznych lub technologicznych,
  • kryzysach, które możemy szybko pomóc Ci rozwiązać.

  Zadowoleni klieci

  „Z przyjemnością chcę powiedzieć, że jesteśmy zadowoleni z realizacji naszych potrzeb, komunikacji oraz przedstawionych nam pomysłów, dzięki którym zaoszczędziliśmy wiele pieniędzy.”

  „Dziękuję za wieloletnie wspieranie naszej działalności, wiedzą i profesjonalnymi rozwiązaniami IT. Z zadowoleniem polecamy waszą firmę naszym kontrahentom. „

  Napisz od nas

  Dane kontaktowe

  Zadzwoń lub napisz do nas byśmy mogli szybko pomóc przyjąć do realizacji Twoje zlecenie.