Zdalna pomoc Online

Współczesne technologie IT pozwalają nam świadczyć Państwu usługi informatyczne bez konieczności bezpośredniego kontaktu z Państwa komputerem/laptopem podłączonym do Internetu.

 

Prosimy pobrać i zainstalować program TeamViewer. Po instalacji prosimy uruchomić program i podać nam Twoje Id oraz losowo wygenerowane jednorazowe hasło dostępu. Uzyskamy wtedy dostęp do Państwa komputera i będziemy mogli szybko rozwiązać zgłoszony problem.

 

Pobierz TeamViewer

Dbamy o sprawność, wydajność i bezpieczeństwo Twojego systemu

Każdy lubi gdy jego komputer pracuje szybko, ekrany programów zmieniają się płynnie, a informacja dociera do nas w sposób nieprzerwany.

Każdy również chce mieć pewność, że jego dane są bezpieczne i dostęp do nich mają tylko uprawnione osoby. 

Proponujemy Państwu nawiązanie stałej i okresowej współpracy. Przedstawiamy propozycję, która pozwoli podjąć decyzję. W razie pytań proszę dzwonić i omówić korzyści oraz koszty usługi.

Raz w roku (10% rabatu)

To najczęściej kupowana usługa, podobnie jak przegląd samochodu. Kierujemy ją do osób dla których ważne jest sprawność i bezpieczeństwo. Dzięki naszej usłudze masz kontrolę nad używaną technologią IT. Z Twojej strony to działanie prewencyjne, by uniknąć utraty dostępu do używanej technologii IT i danych z powodu zużyć sprzętu.

Raz co kwartał (20% rabatu)

To usługa dla osób, których celem jest niezawodność i bezpieczeństwo. Okresowe przeglądy podwyższają poziom bezpieczeństwa Twoich danych i systemów oraz realnie wpłyną na jakość pracy Twoich urządzeń. Problemy zawsze są usuwane, a Ty wiesz za co płacisz.

Raz w miesiącu (30% rabatu)

To usługa dla osób których celem jest wysoka wydajność i bezpieczeństwo. Wykonujesz prace obliczeniowe, renderowane prace graficzne lub video-montaże – dlatego czas jest dla Ciebie tak ważny. Na pewno masz szybki i wydajny komputer. Dlatego wszystkie prace serwisowe będą przebiegać szybko i ich jednostkowy koszt będzie niski, a Ty będziesz mieć pewność, że Twój system szybko i z pełnymi możliwościami realizować będzie Twoje projekty.

Jednorazowa zdalna pomoc online

Podczas świadczenia usługi zawsze informujemy Cię co będziemy robić i w razie konieczności prosimy o dodatkowe informacje oraz podjęcie decyzji. Przed podjęciem ryzykownych działań zawsze informujemy.

Na Twoją prośbę zawsze pomagamy rozwiązać różnego rodzaju problemy:

 • Problemy z systemem operacyjnym
 • Problemy z aktualizacjami
 • Problemy z programami
 • Problemy z danymi
 • Problemy z urządzeniami peryferyjnymi typu router, drukarka, skaner, itp.
 • Problemy powstałe na skutek działania wirusów i złośliwego oprogramowania
 • Problemy z konfiguracją programów i łącznością serwerów, baz danych i urządzeń (w tym przypadku potrzebujemy Twojej asysty)

 

 

 Gwarancja poufności i jakości

Podczas udzielanej Ci pomocy możesz cały czas patrzyć na to co dzieje się na ekranie. Równocześnie możesz z nami rozmawiać i wymieniać się spostrzeżeniami, tak by niczego nie pominąć. Sam będziesz wybierał co należy nam pokazać. Będziemy Cię prosić byś pokazał jak dochodzisz do problemu, byśmy mogli Ci jak najszybciej i najbardziej jakościowo pomóc. Ponadto dzięki wspólnemu dialogowi możesz dowiedzieć się: 

 • jak nie dopuszczać do powstawania problemów
 • jak samodzielnie radzić sobie w trudnych sytuacjach
 • jak sprawniej i szybciej obsługiwać system i programy
 • na co zwrócić uwagę i jak przygotować dokumentację problemów 
 • jakich narzędzi używać, by przyspieszyć swoją pracę

Aktualizacja systemu

Aktualny system to gwarancja sprawności i bezpieczeństwa. Jednak nie zawsze po aktualizacji wszystko działa sprawnie. Dlatego dobrze mieć doświadczenie w radzeniu sobie z zaistniałymi problemami.

Aktualizacja programów i zabezpieczeń

Aktualizacja programów i zabezpieczeń ma na celu eliminację luk w systemie lub programie pozwalającym się włamać nieupoważnionym osobom lub programom szpiegującym.

Aktualizacja sterowników

Producenci sprzętu komputerowego często piszą nowsze aktualizacje sterowników. Wynika to z niedopracowania oprogramowania w okresie testów i szybkiego wypuszczania produktu na rynek.

Czyszczenie systemu

System to złożone środowisko w którym żyją programy i gnieżdżą się cenne dane. Każdy system ciągle podlega modyfikacji i zmianom producenta, na wskutek których na komputerze jest zajmowana cenna przestrzeń pamięci. 

Czyszczenie rejestru systemu

Praca na systemie, konfiguracja, instalacja, deinstalacja programów wiąże się ze zmianami rejestru systemu. Nie zawsze wszystko przebiega optymalnie i często rejestr rośnie na potęgę. Później wczytywany jest do pamięci komputera. A wszystkie niepotrzebne zapisane w nim informacje zabierają nam cenne zasoby.

Czyszczenie dysku

Dysk to nasz magazyn na dane. Chcąc gromadzić dużo przydatnych informacji lub chcąc posiadać dużo programów musimy mieć bardzo duży dysk lub sprawnie zarządzać przestrzenią. Ciągłe aktualizacje systemowe zabierają cenną przestrzeń. Aby utrzymać komputer w użyteczności okresowo musimy czyścić dyski z niepotrzebnych programów i danych.

Usuwanie wirusów

Wirusy to złośliwe programy i są odpowiedzialne za wszystkie spowolnienia i anomalie działania sytemu operacyjnego. Dobrze nie mieć do czynienia ze złośliwymi kodem.

Usuwanie malware

Malware oznacza złośliwe oprogramowanie, które zostało stworzone z myślą o uszkodzeniu sprzętu lub kradzieży danych. 

Deinstalacja złośliwych programów

Złośliwe programy to współczesne rozwiązanie, którego celem jest świadczyć Ci pewne usługi i dawać pewne korzyści, a przy okazji wyrządzić Ci szkodę w różnej postaci.